Max Kolonko odslania kulisy promu kosmicznego. Jest z kamera na platformie startowej , w podziemnych tunelach pod platforma i sam wyprowadza prom kosmiczny na wyrzutnie


Mariusz Max Kolonko: Telewizja polega tez na dobrej produkcji tematu. Tu zawdzieczam wiele dobrym ludziom z NASA. Steve Bullock i Bill Williams- Dziekuje!


Tragedia Tragedia World Trade Center pięć lat póżniej. Losy dwóch kobiet których życiorysy niespodziewanie połączyła tragedia.


Mariusz Max Kolonko: Chciałem pokazać przypadkowość naszego życia i wynikającą z niej obietnicę przeznaczenia. Ewę i Julitę śmierć minęła o sekundy. Ich życia nie będą już te same.


Max Kolonko exclusive: Max rozmawia z Prezydentowa M. Kaczynska w Nowym Yorku.

MARIUSZ MAX KOLONKO SAM FILMUJE WIEKSZOSC SWOICH MATERIALOW.SAM DOKONUJE POSTPRODUKCJI NA STOLE MONTAZOWYM.JEST JEDNYM Z NIELICZNYCH DZIENNIKARZY NA SWIECIE, KTORZY ROWNIE DOBRZE CZUJA SIE ZA BIURKIEM ANCHORMANA W TELEWIZYJNYM STUDIU JAK I KURZU I TRASIE PODROZUJACEGO REPORTERA. TRZYMAL RECE NA ATOMOWWYCH PRZYCISKACH, WYPROWADZAL PROM KOSMICZNY NA WYRZUTNIE, WLASNORECZNIE ODLEWAL OSKARA - ZOBACZ W MATERIALACH NA TYCH STRONACH WWW.MAXKOLONKO.COM
MARIUSZ MAX KOLONKO - ODKRYWANIE AMERYKI - NOWY CYKL TELEWIZYJNY W TV4 na podstawie ksiazki:
MARIUSZ MAX KOLONKO ODKRYWANIE AMERYKI
ZAPISKI w JEEPIE
DOWNLOADING...
Copyright 2007- Media 2000 Communications - a Max Kolonko Company - All right reserved